Aktualności

Sprawdź, kto potwierdził swój udział12 maja 2019

Sprawdź, kto potwierdził swój udział

Już 30 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie się III edycja Hotel Investment Trends Poland&CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum poświęconego inwestycjom hotelowym. W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 uczestników związanych z rynkiem hotelarskim w Polsce – czołowi hotelarze, szefowie największych sieci, finansiści, deweloperzy doradcy, aby przedstawić i poznać najważniejsze trendy hotelarskie, innowacje i najlepsze praktyki oraz podyskutować o nich. Zobacz kto już potwierdził swój udział w wydarzeniu.


Czytaj więcej Czytaj więcej
Budownictwo modułowe – nisza, czy przyszłość inwestycji hotelarskich?06 maja 2019

Budownictwo modułowe – nisza, czy przyszłość inwestycji hotelarskich?

Skrócenie procesu inwestycyjnego, gwarancja jakości i w związku ze wzrostem kosztów w budownictwie coraz mniejsza różnica cenowa, to czynniki dzięki którym budownictwo modułowe stanowi coraz ciekawszą alternatywę dla tradycyjnych form budowlanych i zyskuje popularność na dojrzałych rykach. Choć w Chinach, USA i Wielkiej Brytanii udział budownictwa modułowego osiąga już niemal 10 % w wartości całego rynku budowlanego, to w Polsce wciąż jest niższy niż 1 %. Czy i jak ta sytuacja zmieni się w najbliższych latach, jakie są różnice, przewagi i ryzyka tego rodzaju budownictwa i przy jakich rodzajach inwestycji to rozwiązanie sprawdza się najlepiej, o tym między innymi dyskutować będziemy podczas konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE, 30 maja w warszawskim hotelu Renaissance.


Czytaj więcej Czytaj więcej
Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 201925 kwietnia 2019

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się 30 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.


Czytaj więcej Czytaj więcej
Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?24 kwietnia 2019

Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod względem zarówno kosztów, jak i spodziewanych przychodów. Z jakimi wydatkami należy się liczyć planując hotel i jaki zwrot z inwestycji na poszczególnych rynkach i w różnych typach obiektów można osiągnąć, o tym między innymi dyskutować będziemy podczas konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE, 30 maja w warszawskim hotelu Renaissance.


Czytaj więcej Czytaj więcej
Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 201923 kwietnia 2019

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 30 maja w hotelu Renaissance w Warszawie i wygłosi wykład na jej otwarcie. Organizatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Hotelarz”.


Czytaj więcej Czytaj więcej
Polski Holding Hotelowy sponsorem strategicznym HIT201901 lutego 2019

Polski Holding Hotelowy sponsorem strategicznym HIT2019

Sposorem strategicznym tegorocznej konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE został Polski Holding Hotelowy (PHH), który powstał w styczniu 2019 roku jako kontynuacja działalności spółki hotelowej Chopin Airport Development.


Czytaj więcej Czytaj więcej