Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

W dyskusji moderowanej przez Rafała Rosiejaka, dyrektora Działu Doradztwa Hotelowego w CBRE wezmą udział zarówno inwestorzy, jak i operatorzy i przedstawiciele sieci, aby skonfrontować swoje opinie i doświadczenia, a w konsekwencji przedstawić najbardziej rzeczywisty obraz kosztów i zysków z inwestycji hotelowej. 

Eric Huebbers - Szef Działu Rozwoju w regionie Niemiec i Austria, Louvre Hotels Group 
posiada niemal 30 letnie doświadczenie w branży hotelowej. W przeszłości był m.in. dyrektorem generalnym sieci Gunnewig Hotels&Restaurants, a także dyrektorem operacyjnym w brytyjskiej sieci Premier Inn. Od sierpnia 2017 roku odpowiada za rozwój sieci Loure Hotels Group w Niemczech i Austrii. 

Artur Kozieja - Właściciel hoteli Metropolo w Krakowie i Lake Hill Resort&SPA w Sosnówce, prezes spółki Europlan 
założyciel spółki Europlan, człowiek odpowiedzialny, między innymi, za wprowadzenie na polski rynek, pierwszego w Europie hotelu pod chińską marką Metropolo. Jego spółka planuje w najbliższych latach budować condohotele w miejscowościach wakacyjnych i miejskie hotele pod zagraniczną marką. 

Łukasz Płoszyński - Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels 
W Focus Hotels pdpowiada za strategię rozwoju sieci, marketing oraz współpracę z kluczowymi partnerami. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując dla Pearson PLC, Macquarie Bank, ING, Accor i Vienna International Hotelmanagement AG, gdzie odpowiadał za sprzedaż oraz relacje z klientami. Od 13 lat na stanowiskach zarządzających, z hotelarstwem związany od 2009 roku. 

pozostałe aktualności zobacz