Konkurs

Ideą konkursu HOTELARSKIE INWESTYCJE ROKU, którego organizatorem jest wydawca miesięcznika Hotelarz, jest wyróżnianie najciekawszych inwestycji hotelarskich w Polsce, a także firm mających największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej. Celem konkursu jest również promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku.

W Konkursie zostaną wyłonieni laureaci, w drodze głosowania Kapituły, w następujących kategoriach

  • Pracownia Projektowania Wnętrz 2019
  • Biuro Architektoniczne Roku 2019
  • Hotelarski Inwestor Roku 2019
  • Hotelarska Inwestycja Roku 2019 według Czytelników „Hotelarza” (obiekty otwarte w okresie 1.04.2018 – 31.03.2019)
  • Hotelarska Inwestycja Roku 2019 (obiekty otwarte w okresie 1.04.2018 – 31.03.2019)

Nominacje i wybory finalistów

  • Wyboru finalistów w każdej z wymienionych kategorii dokona kolegium redakcyjne „Hotelarza” po konsultacji z Kapitułą, podając ich do publicznej wiadomości.
  • Spośród finalistów niezależna Kapituła złożona z reprezentantów organizacji branżowych, szefów sieci hotelowych, architektów i designerów (skład jury zostanie ogłoszony w kwietniu 2019), dokona wyboru Laureatów.
  • Kategorią specjalną konkursu jest tytuł Hotelarska Inwestycja Roku 2019 według Czytelników „Hotelarza”. Jej laureat zostanie wybrany w ramach głosowania czytelników „Hotelarza”, którzy będą mieli możliwość głosowania na zgłoszone obiekty poprzez aplikację internetową.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie prestiżowych nagród nastąpi podczas wieczornej gali na konferencji branżowej Hotel Investment Trends Poland&CEE w dniu 30 maja 2019 roku.
Logo

Hotel Investment Trends Poland & CEE to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkaj się z kluczowymi inwestorami i najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. Zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i poznaj nowych partnerów biznesowych.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.
Hotel Investment Trends Poland & CEE odbywa się w czwartek, 30.05.2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 maja 2019.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Polska