Wspiera nas

Pergo

Laminowane panele podłogowe zostały wynalezione w firmie Pergo ponad trzydzieści lat temu. Dziś marka ta jest symbolem pięknych, praktycznych podłóg. Historia ta zaczęła się wraz z koncepcją stworzenia pięknych podłóg, wystarczająco trwałych, aby sprostać wyzwaniom związanym z codziennym użytkowaniem i zachować doskonały wygląd po latach eksploatacji. Mając na uwadze względy praktyczne, zaprojektowaliśmy je tak, aby były wyjątkowo łatwe w montażu i utrzymaniu.

Dziś te idee przyświecają nam w całej naszej działalności, obejmującej zarówno innowacyjne rozwiązania w zakresie paneli laminowanych, jak również produkcję podłóg winylowych i drewnianych. Opatentowane innowacje zapewniające łatwy montaż, trwałość i estetyczny wygląd. Lista innowacji firmy Pergo jest długa, a wiele z nich chroni prawie 500 patentów i wniosków patentowych. Dziś z dumą prezentujemy jedną z najbardziej wszechstronnych ofert podłóg stworzoną z myślą zarówno o projektach hotelowych, jak i komercyjnych na całym świecie.

Od 2013 r. marka Pergo należy do Mohawk Industries, Inc., światowego lidera w dziedzinie produkcji podłóg, którego oddziały znajdują się w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Australii. Produkty marki Pergo są wytwarzane przez dział produkcji podłóg firmy UNILIN bvba z siedzibą w Belgii.