Wspiera nas

UNIHOUSE, Oddział UNIBEP SA

Oszczędne, ładne i niepowtarzalne — takie są budynki wykonane w technologii modułowej, produkowane przez Unihouse Oddział Unibep SA w Bielsku Podlaskim. Robią furorę w Norwegii, stawiane są także w Szwecji i Polsce, duże zainteresowanie budzą w Niemczech.

Nasza marka, korzystając z wieloletniej tradycji związanej z budownictwem drewnianym Podlasia i po 10 latach doświadczeń oraz ukończeniu ponad 2500 mieszkań, stała się pionierem na polskim rynku w produkcji nowoczesnych budynków modułowych w szkielecie drewnianym. Potencjał produkcyjny Unihouse wynosi około 2000 modułów rocznie, co czyni ją jedną z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego.

Wytwarzane przez nas konstrukcje mają bardzo szerokie zastosowanie i sprawdzają się idealnie w przypadku realizacji zróżnicowanych inwestycji, takich jak hotele, motele, budynki wielorodzinne, akademiki, przedszkola, czy przychodnie.

Fabryka UNIHOUSE znajduje się w Bielsku Podlaskim. Innowacyjne technologie stosowane w zakładach umożliwiają realizację budynków mających nawet do sześciu kondygnacji. Cały proces powstawania budynku odbywa się w hali, skąd na teren budowy wyjeżdżają gotowe moduły bądź panele. Dzięki temu na miejscu budowy w zaledwie kilkanaście godzin może powstać budynek wielorodzinny.

Budujemy również na skarpach, na różnych rodzajach gruntów, a nawet na dachu istniejącego budynku. Budynki można przemieszczać z miejsca na miejsce, w razie potrzeby demontować i montować ponownie. UNIHOUSE do każdej realizacji podchodzi indywidualnie – projektanci i inżynierowie biorą pod uwagę potrzeby przyszłych użytkowników.