Idea wydarzenia

Hotel Investment Trends Poland&CEE to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Koncentruje się przede wszystkim na wyzwaniach, trendach oraz rozwoju branży w kontekście potencjału inwestycyjnego.

O sukcesie Hotel Investment Trends Poland&CEE świadczy nie tylko ilość uczestników, ale przede wszystkim najwyższy poziom ekspercki panelistów, merytoryczna treść prowadzonych dyskusji, a także ranga sponsorów.

Do udziału w wydarzeniu ponownie zapraszamy praktyków hotelowych z kraju i zagranicy:

  • inwestorów planujących budowę nowych obiektów
  • właścicieli hoteli planujących kolejne inwestycje, rozbudowę, bądź sprzedaż posiadanych obiektów
  • reprezentantów firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych
  • architektów i generalnych wykonawców
  • kadrę zarządzającą hotelami.

Ponad 700 polskich i zagranicznych praktyków branżowych wzięło udział w dwóch pierwszych edycjach konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE. W piętnastu dyskusjach panelowych spotkało się blisko 80 ekspertów branżowych. Konferencje przyciągnęły uwagę 56 sponsorów.

Hotel Investment Trends Poland&CEE to wydarzenia, których tematyka dotyczy nie tylko ogólnych, ale też bardziej specjalistycznych zagadnień. Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019 skupiać się będzie nie tylko wokół potencjału i wyzwań rynkowych, ale także kosztów i przychodów z inwestycji hotelowych, alternatyw dla tradycyjnych hoteli, budownictwa modułowego, projektowania i kosztów pokoi hotelowych.

Formuła spotkań umożliwia uczestnikom wymianę doświadczeń oraz nawiązanie bezpośrednich kontaktów (pomiędzy inwestorami a operatorami, czy właścicielami hoteli a sieciami), dlatego też również w tegorocznej edycji przewidujemy networkingowe przerwy oraz wieczorną galę z wręczeniem nagród w konkursie Hotelarskie Inwestycje Roku 2019.

Powrót do poprzedniej strony
Logo

Hotel Investment Trends Poland & CEE to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkaj się z kluczowymi inwestorami i najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. Zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i poznaj nowych partnerów biznesowych.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.
Hotel Investment Trends Poland & CEE odbywa się w czwartek, 30.05.2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 maja 2019.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Polska