Idea wydarzenia

Pandemia koronawirusa, wojna w Ukrainie, kryzys gospodarczy i inflacja sprawiają, że wszyscy przedsiębiorcy i konsumenci – w tym hotelarze i inni uczestnicy rynku hotelowego - stawiają czoła niespotykanym dotąd wyzwaniom i całkowitemu przeobrażeniu rynku.
Sytuacja wymaga dostosowania się do nowych realiów, poznania rozwiązań i możliwych scenariuszy kreślonych przez liderów rynku.

Hybrydowa formuła konferencji jest odpowiedzią na potrzeby branży – daje wybór uczestnictwa bezpośredniego lub online. Natomiast tematyka wydarzenia koncentruje się przede wszystkim na aktualnych, najbardziej istotnych kwestiach w kontekście nowych wyzwań, wobec których stanęli wszyscy, którzy działają w tym sektorze.

Jak przy wcześniejszych wydarzeniach, tak i do tego spotkania online zapraszamy inwestorów, właścicieli hoteli, przedstawicieli banków i funduszy inwestycyjnych, a także Top Management branży hotelarskiej z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Powrót do poprzedniej strony
Logo

Konferencje Hotelarza (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE) to wyjątkowe spotkania profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.
Hotel Investment Trends Poland & CEE 2023 - to kolejna edycja w trybie hybrydowym wyjątkowej konferencji na wyjątkowy czas. Zgłoś swój udział w wydarzeniu, zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i zainspiruj się, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się w poniedziałek, 22 maja 2023 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 17 maja 2023.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.