Testimonials

Gheorghe Marian Cristescu

Polska jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem hotelarskim w Europie. Dzięki wysokiej jakości bazie noclegowej oraz wyspecjalizowanej i zaangażowanej kadrze pracowników sektora usług hotelarskich, Polska jest chętnie wybierana jako miejsce nowych inwestycji hotelarskich, a także spotkań i noclegów w istniejących obiektach. Rynek hotelarski intensywnie rośnie, a niezmiennie od lat najważniejszym wydarzeniem w tej branży w Polsce i w Europie i Środkowo-Wschodniej jest Hotel Investment Trends Poland&CEE.
Konferencja stwarza doskonałą okazję do spotkania się polskich i zagranicznych ekspertów branży hotelarskiej, umożliwia wspólną analizę bieżących trendów i nadchodzących wyzwań. Dzięki wymianie doświadczeń, uczestniczący w konferencji hotelarze mają realny wpływ na kształtowanie rynku hotelarskiego w Polsce.
Jestem dumny, że Polski Holding Hotelowy jako sponsor strategiczny ponownie będzie gościł uczestników konferencji w naszym Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Gheorghe Marian Cristescu Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego Sp. z o.o.
Ireneusz Węgłowski

Hotelarstwo należy do najszybciej rozwijających się branż w naszym regionie. Cieszę się, że Hotel Investment Trends Poland & CEE skutecznie umacnia wiodącą pozycję wśród konferencji skupionych na rozwoju rynku hotelowego. Dla inwestorów, deweloperów, instytucji finansowych czy hotelarzy, konferencja jest świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy o rynku i do nawiązania kontaktów, które mogą pomóc w realizacji zamierzeń inwestycyjnych.

Ireneusz Węgłowski Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
Przewodniczący Rady Nadzorczej ORBIS SA
Jan Wróblewski

Konferencja Hotel Trends Poland to branżowe „place to be”. Międzynarodowy poziom, bardzo wielu uczestników i prelegentów, ciekawe dyskusje. Miejsce spotkania wszystkich najważniejszych osób z branży w jednym miejscu.

Jan Wróblewski Współzałożyciel, Zdrojowa Invest & Hotels
Andrzej Wójcik

We współczesnym świecie wiedza ma coraz krótsze terminy ważności. Metody, które wczoraj gwarantowały sukces, dziś zwiastują porażkę. By do niej nie dopuścić, trzeba się ciągle uczyć. Konferencja jest platformą doskonale odpowiadającą na aktualne wyzwania branży hotelarskiej. Dlatego uważam, że każdy profesjonalista z branży hotelarskiej powinien w niej wziąć udział.

Andrzej Wójcik Prezes Zarządu, SATORIA Group SA
Łukasz Płoszyński

Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie branży tym specjalistycznym wydarzeniem. Konferencja gromadzi przedstawicieli wszystkich sieci hotelowych aktywnych na naszym rynku, a także największych inwestorów, bankowców i dostawców dla hoteli.

Łukasz Płoszyński Wiceprezes, Focus Hotels
Tomasz Piórkowski

Vienna House co roku bierze udział konferencji Hotel Investment Trends, którą organizuje wydawca magazynu Hotelarz. Wydarzenie to jest bardzo dobrym miejscem dla spotkań biznesowych, nawiązywania kontaktów, a także dla komunikowania zmian i kolejnych etapów rozwoju naszej sieci.

Tomasz Piórkowski Dyrektor Regionalny, Vienna House Poland
Michał Bordewicz

Jesteśmy na tej konferencji od jej pierwszej edycji. „Hotelarzowi” z powodzeniem udaje się przyciągać coraz większą rzeszę uczestników związanych z rynkiem hotelowym. Uważam, że jest to jeden z najlepszych tego typu eventów w Europie Środkowo-Wschodniej dla branży hotelarskiej oraz dla deweloperów.

Michał Bordewicz Key Account Manager, Samsung

Podsumowanie 2019

Zobacz, co działo się na Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Relacja Czytaj Galeria zdjęć Zobacz
Kluczowe fakty o konferencjach Hotel Investment Trends Poland & CEE
konferencje

23 maja 2022 zapraszamy po raz piąty!

+
sponsorów

czołowi dostawcy produktów i usług dla branży

+
uczestników

właściciele i dyrektorzy hoteli sieciowych i niezależnych

+
panelistów

polscy i zagraniczni eksperci

tematy

potężna dawka wiedzy od najlepszych ekspertów

Logo

Konferencje Hotelarza (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE) to wyjątkowe spotkania profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.
Hotel Investment Trends Poland & CEE 2022 - to kolejna edycja w trybie hybrydowym wyjątkowej konferencji na wyjątkowy czas. Zgłoś swój udział w wydarzeniu, zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i zainspiruj się, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 maja 2022.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.