Testimonials

Gheorghe Marian Cristescu

Hotel Investment Trends Poland & CEE to jedno z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To tutaj spotykają się eksperci i decydenci naszego sektora, by analizować bieżące wyzwania w kontekście dynamicznych zmian ekonomiczno-gospodarczych. Konferencja stwarza również doskonałą okazję do tego, by polscy i zagraniczni praktycy branżowi mogli wymieniać się między sobą profesjonalnym know–how przy podejmowania kluczowych decyzji w obszarze inwestycji i rozpoznawania potencjału sektora hotelarskiego. Cieszę się, że po raz kolejny Polski Holding Hotelowy jako sponsor strategiczny będzie gościł uczestników konferencji w naszym warszawskim hotelu Renaissance.

Gheorghe Marian Cristescu Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego Sp. z o.o.
Ireneusz Węgłowski

Hotel Investment Trends Poland & CEE skutecznie umacnia wiodącą pozycję wśród konferencji skupionych na rozwoju rynku hotelowego. Dla inwestorów, deweloperów, instytucji finansowych czy hotelarzy, konferencja jest świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy o rynku i do nawiązania kontaktów, które mogą pomóc w realizacji zamierzeń inwestycyjnych.

Ireneusz Węgłowski Prezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego
Przewodniczący Rady Nadzorczej ORBIS SA
Jan Wróblewski

Konferencja Hotel Trends Poland to branżowe „place to be”. Międzynarodowy poziom, bardzo wielu uczestników i prelegentów, ciekawe dyskusje. Miejsce spotkania wszystkich najważniejszych osób z branży w jednym miejscu.

Jan Wróblewski Współzałożyciel, Zdrojowa Invest & Hotels
Andrzej Wójcik

We współczesnym świecie wiedza ma coraz krótsze terminy ważności. Metody, które wczoraj gwarantowały sukces, dziś zwiastują porażkę. By do niej nie dopuścić, trzeba się ciągle uczyć. Konferencja jest platformą doskonale odpowiadającą na aktualne wyzwania branży hotelarskiej. Dlatego uważam, że każdy profesjonalista z branży hotelarskiej powinien w niej wziąć udział.

Andrzej Wójcik Prezes Zarządu, SATORIA Group SA
Łukasz Płoszyński

Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie branży tym specjalistycznym wydarzeniem. Konferencja gromadzi przedstawicieli wszystkich sieci hotelowych aktywnych na naszym rynku, a także największych inwestorów, bankowców i dostawców dla hoteli.

Łukasz Płoszyński Wiceprezes, Focus Hotels
Tomasz Piórkowski

Vienna House co roku bierze udział konferencji Hotel Investment Trends, którą organizuje wydawca magazynu Hotelarz. Wydarzenie to jest bardzo dobrym miejscem dla spotkań biznesowych, nawiązywania kontaktów, a także dla komunikowania zmian i kolejnych etapów rozwoju naszej sieci.

Tomasz Piórkowski Dyrektor Regionalny, Vienna House Poland
Michał Bordewicz

Jesteśmy na tej konferencji od jej pierwszej edycji. „Hotelarzowi” z powodzeniem udaje się przyciągać coraz większą rzeszę uczestników związanych z rynkiem hotelowym. Uważam, że jest to jeden z najlepszych tego typu eventów w Europie Środkowo-Wschodniej dla branży hotelarskiej oraz dla deweloperów.

Michał Bordewicz Marketing Manager CEE, Samsung

Podsumowanie 2023

Zobacz, co działo się na Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023

Relacja Czytaj Galeria zdjęć Zobacz

Kluczowe fakty o naszych konferencjach

konferencji

22 maja 2023 zapraszamy po raz kolejny!

+
sponsorów

czołowi dostawcy produktów i usług dla branży

+
uczestników

właściciele i dyrektorzy hoteli sieciowych i niezależnych

+
panelistów

polscy i zagraniczni eksperci

tematów

potężna dawka wiedzy od najlepszych ekspertów

Logo

Konferencje Hotelarza (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE) to wyjątkowe spotkania profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.
Hotel Investment Trends Poland & CEE 2024 - to kolejna edycja w trybie hybrydowym wyjątkowej konferencji na wyjątkowy czas. Zgłoś swój udział w wydarzeniu, zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i zainspiruj się, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się w poniedziałek, 20 maja 2024 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 17 maja 2024.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.