Konkurs

Ideą konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku jest wyróżnianie najlepszych inwestycji, inwestorów i firm pracujących dla branży hotelarskiej, mających największy wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiego hotelarstwa. Regulamin konkursu pobierz PDF Kapituła konkursu Głosowanie czytelników

W Konkursie HOTELARSKIE INWESTYCJE ROKU 2021/2022 zostaną wyłonieni laureaci, w drodze głosowania Kapituły, w następujących kategoriach

 • Pracownia Projektowania Wnętrz 2021/2022
 • Biuro Architektoniczne 2021/2022
 • Hotelarski Inwestor 2021/2022
 • Hotelarska Inwestycja 2021/2022
  (obiekty otwarte w okresie 1.06.2020 – 31.03.2022)
 • Hotelarska Inwestycja 2021/2022
  wg Czytelników „Hotelarza”

Nominacje i wybory finalistów

 • Wyboru finalistów w każdej z wymienionych poniżej kategorii dokona kolegium redakcyjne „Hotelarza” po konsultacji z Kapitułą, podając ich do publicznej wiadomości.
 • Spośród finalistów niezależna Kapituła złożona z reprezentantów organizacji branżowych, szefów sieci hotelowych, architektów i designerów (skład jury zostanie ogłoszony w marcu 2022), dokona wyboru Laureatów.
 • Kategorią specjalną konkursu jest tytuł Hotelarska Inwestycja Roku 2021/2022 według Czytelników „Hotelarza”. Jej laureat zostanie wybrany w ramach głosowania czytelników „Hotelarza”, którzy będą mieli możliwość głosowania na zgłoszone obiekty poprzez aplikację internetową.
 • Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie prestiżowych nagród nastąpi podczas wieczornej gali na konferencji branżowej Hotel Investment Trends Poland & CEE
Logo

Konferencje Hotelarza (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE) to wyjątkowe spotkania profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.
Hotel Investment Trends Poland & CEE 2022 - to kolejna edycja w trybie hybrydowym wyjątkowej konferencji na wyjątkowy czas. Zgłoś swój udział w wydarzeniu, zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i zainspiruj się, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 maja 2022.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.