Konkurs

Hotelarskie Inwestycje Roku

wyróżnia najciekawsze inwestycje hotelarskie w Polsce, a także firmy mające największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej. Celem konkursu jest również promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku.

O konkursie

Pięć kategorii, kilkadziesiąt nominacji, znane nazwiska, uznane autorytety z branży i najlepsi eksperci zasiadający w kapitule konkursu.

II edycja Hotelarskich Inwestycji Roku

Czytaj więcej Czytaj więcej

Nominowani

Zapoznaj się z najciekawszymi inwestycjami hotelowymi w ostatnich 12 miesiącach.

Poznaj finalistów w pięciu kategoriach już 5 kwietnia 2019 r.

Kapituła

Kapitułę konkursu stanowią reprezentanci organizacji branżowych, szefowie sieci hotelowych, architekci i designerzy

Regulamin

Poznaj zasady naszego konkursu

Pobierz regulamin w formie PDF

Pobierz PDF Pobierz PDF

Kapitułę konkursu stanowią reprezentanci organizacji branżowych, szefowie sieci hotelowych, architekci i designerzy

Zobacz wszystkich jurorów konkursu

Hotelarska Inwestycja Roku 2019 według Czytelników Hotelarza

Tegorocznej edycji konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE, towarzyszyć będzie, jak w roku ubiegłym, rozstrzygnięcie konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku. Jednym z wyróżnień jest tytuł „Hotelarska Inwestycja Roku 2019 według Czytelników Hotelarza”. Tytuł ten zostanie przyznany jednemu finalistów, który zdobędzie najwięcej głosów czytelników naszego magazynu.

Glosowanie Czytelników w tegorocznej edycji konkursu „Hotelarskie Inwestycje Roku” zostało zakończone. Laureatów poznamy podczas gali w hotelu Renaissace Warszawa już 30 maja 2019 roku.

Logo

Hotel Investment Trends Poland & CEE to wyjątkowe spotkanie profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkaj się z kluczowymi inwestorami i najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. Zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i poznaj nowych partnerów biznesowych.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.
Hotel Investment Trends Poland & CEE odbywa się w czwartek, 30.05.2019 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 20 maja 2019.
Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel, Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Polska