Wspiera nas

Carpet Studio

Carpet Studio jest dystrybutorem wysokiej klasy europejskich producentów wykończenia wnętrz. 36-letnie doświadczenie pozwoliło firmie na zbudowanie niezastąpionego zespołu oraz wspólne stworzenie oferty o znakomitych walorach projektowych i doskonałych parametrach użytkowych, o przeznaczeniu komercyjnym. 

W portfolio Carpet Studio znajdują się wykładziny obiektowe duńskiej marki Ege Carpets, które wprowadziło odpowiedzialność za środowisko do swojej filozofii i posiada certyfikat Cradle to Cradle dla całej oferty. Jednocześnie projekty Ege tworzone są z pasją – marka stawia piękno i estetykę na pierwszym miejscu razem ze zrównoważonym rozwojem. Do oferty Carpet Studio należą również brytyjskie, luksusuowe panele winylowe Amtico. Prekursor i lider tej branży stawia na bezkompromisowe odwzorowanie walorów drewna, unikatowe wzornictwo i przywiązuje szczególną uwagę do aspektów technicznych. Trzecim, oferowanym przez firmę produktem, są tapety obiektowe włoskiej marki Tecnografica. Stanowią one mieszankę znakomitego wzornictwa i wysublimowanej technologii, a znakiem rozpoznawczym tej marki jest innowacyjność i graficzna doskonałość.

Carpet Studio to nie tylko producent, ale przede wszystkim ludzie. Biuro projektowe firmy wspiera architektów i inwestorów w podczas tworzenia najbardziej prestiżowych realizacji w Polsce, ale i na całym świecie. Tworzenie wzorów specjalnych czy rekoloryzacja, a także profesjonalne doradztwo w doborze wzorów czy najlepszych rozwiązań, to dodatkowe wsparcie od firmy dla najbardziej wymagających projektów.