Wspiera nas

Hotel Inwest

Firma Hotel Inwest Development specjalizuje się w zarządzaniu procesami związanymi z realizacją obiektów hotelowych. Działalność firmy oparta jest na długoletnim doświadczeniu zespołu reprezentującego wszystkie branże. Zespół Hotel Inwest reprezentuje inwestorów hotelowych w procesach inwestycyjnych, począwszy od kreowania standardów zgodnych z ich oczekiwaniami, projektowania hoteli, procesów przygotowawczych (w tym ofertowanie, negocjacje optymalnych warunków realizacji budów z wykonawcami), przeprowadzenie procesów budów aż do oddania hoteli do użytkowania. Zespół specjalistów wielu branż, w tym budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, IT a także architektury wnętrz zapewnia profesjonalne i merytoryczne wsparcie na każdym etapie planowanej inwestycji. Firma istnieje od 2007 roku i przez prawie 15 lat swojego istnienia zrealizowała w oparciu o te kryteria wszystkie dotychczas otwarte w Polsce obiekty sieci Puro Hotels, kilka obiektów sieci Q Hotel, Qubus Hotel a także Dobry Hotel – łącznie 15 obiektów hotelowych. Obecnie Hotel Inwest jest zaangażowana w realizację adaptacji Pałacu Branickich i Szaniawskich w Warszawie na hotel Marriott Autograph Collection, pałacu Lepzigerów we Wrocławiu, w którym będzie się mieścił pięciogwiazdkowy obiekt Altus Palace. Oczekuje jednocześnie na kontynuowanie prac przy budowach hoteli Qubus i Puro w Katowicach. Firma jest zaangażowana obecnie również w przygotowywanie kilku projektów sieci Marriott w Polsce. Ich otwarcia dla gości w ciągu najbliższych kilku lat będą z pewnością znaczącymi wydarzeniami w branży hotelowej. 

Zespół zaangażowany jest również w projekt Hotel Inwest Design, oferując wykonanie mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz w ramach aranżacji wnętrz hotelowych. 

Hotel Inwest zapewnia również zarządzanie techniczne obiektami hotelowymi, gwarantując ich utrzymanie w stanie technicznym wymaganym przepisami prawa budowlanego, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort przebywania w nich gości.