Wspiera nas

Profitroom

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Naszym celem jest zysk Hotelarzy.

Na rynku technologicznym działamy od 2008 roku. Nasza przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www hotelu. Obecnie nasze rozwiązania technologiczne znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite.

Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.

W naszej działalności jesteśmy również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradzamy i tworzymy konwertujące kampanie marketingowe w internecie.

Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu. Dlatego projektujemy strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

Więcej o Profitroom można dowiedzieć się po wejściu na stronę: www.profitroom.pl