Wspiera nas

RFID.ZONE

Jesteśmy liderem na rynku polskim we wdrażaniu rozwiązań w oparciu o technologię RFID znaną już w „dużej logistyce” od wielu lat i wciąż będącą innowacją w branży hotelarskiej. 

Wszystkie rozwiązania RFID Zone powstają po dokładnej analizie problemów z jakimi spotykają się w codziennej pracy nasi klienci. A nasze 15-letnie doświadczenie z różnorodnych projektów gwarantuje klientom optymalne dopasowanie rozwiązania do ich potrzeb oraz niezawodność w funkcjonowaniu. Dlatego dla logistyki hotelowej przygotowaliśmy rozwiązanie (subskrypcyjne), które ma wesprzeć:

  • procesy rozliczania wymiany pościeli i ręczników z pralniami
  • ułatwić codzienną kontrolę stanów i lokalizację poszczególnych asortymentów
  • skrócić procesy inwentaryzacji wszelkich przedmiotów wyposażenia hotelu
  • optymalizować zakupy i wykorzystanie zapasów dzięki kontroli daty przydatności do spożycia

Więcej informacji na naszej stronie rfid.zone/pl/horeca

Wdrożenia projektów dla „dużej logistyki” w sektorze motoryzacyjnym, energetycznym, budowlanym, spożywczym, hutniczym oraz dużych organizacji w sektorze publicznym pokazują skalę i różnorodność zastosowań technologii RFID, a także nasze doświadczenie https://www.rfid.zone/pl/knowledge/use-cases

Ze względu na wykorzystanie tagów pralniczych i zarządzanie tekstyliami, w tym wypadku odzieżą roboczą, na uwage zasługuje projekt w zakładzie produkcji spożywczej Ferrero.