Wspiera nas

UNIHOUSE S.A.

Po ponad dekadzie doświadczeń oraz ukończeniu ponad 2700 mieszkań, nasza firma UNIHOUSE SA jest dziś znaczącym producentem budynków modułowych. Budujemy w wielu krajach europejskich, głównie w Norwegii, Szwecji i Polsce.

UNIHOUSE to część Grupy kapitałowej UNIBEP SA, która istnieje na rynku od 70 lat. Jest jedną z największych firm budowlanych w Polsce.

Jako UNIHOUSE nie jesteśmy tylko producentem modułów drewnianych - jesteśmy generalnym wykonawcą budynków wielokondygnacyjnych, takich jak hotele, akademiki, budynki mieszkaniowe. Zajmujemy się inwestycją kompleksowo – projektujemy, produkujemy i budujemy wizje Klientów.

Moduły drewniane UNIHOUSE wykonane są z naturalnych, neutralnych dla środowiska materiałów. Zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania.

Dodatkową zaletą budownictwa prefabrykowanego jest czas realizacji projektów, który może być nawet o połowę krótszy w porównaniu do budownictwa tradycyjnego. Wpływa to znacząco na obniżenie kosztów finansowania i skrócenie czasu realizacji inwestycji.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.unihouse.pl